E-Likit

Elektronik Sigara ve Likit İlişkisi

Elektronik sigara ile likit ilişkisi et ve tırnak gibi ayrılmaz bir bütündür. Çünkü elektronik sigara bir araç iken likit ise o aracı dolduran ve işlevsellik kazandıran bir destekleyicidir. Elektronik sigara olmadan likit türleri, likit türleri olmadan elektronik sigara olmaz. Bu yüzdendir ki ikisi de hak etti...

Elektronik Sigara ve Likit İlişkisi

Elektronik sigara ile likit ilişkisi et ve tırnak gibi ayrılmaz bir bütündür. Çünkü elektronik sigara bir araç iken likit ise o aracı dolduran ve işlevsellik kazandıran bir destekleyicidir. Elektronik sigara olmadan likit türleri, likit türleri olmadan elektronik sigara olmaz. Bu yüzdendir ki ikisi de hak ettiği değeri mutlaka almalıdır.

Dolayısıyla elektronik sigaraya verilen önem salt likit veya likit türlerine de verilmelidir. Elektronik sigara markaları ve modelleri birinden farklı özelliklere sahip olduğu gibi likit modelleri de birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler markalara, markaların misyonlarına hedeflerine, stratejilerin ve aynı zamanda kişi bilincinde saklı olan bilgileri kapsamaktadır. Kimi likit markası aromatik likitlere önem verirken kimisi de pastane tatlarına ağırlık vermiştir. Her birinin ağırlık verdiği şey birbirinden farklı olduğu için ortaya çıkan ürünlerde farklılık göstermektedir.

Elektronik sigaralara bakacak olursak kimi daha uzun süre kullanım ömrüne sahipken kimi daha geniş likit haznesine sahiptir. Bazıları da doldurmanıza gerek kalmadan veya dolduracak yerlerinin kapalı olmasından dolayı kullan at mantığıyla da çalışmaktadır. Zaten elektronik sigara markalarına baktığımızda çok sayıda marka olmasının amacı da budur. Her bir marka insanın farklı özelliğine ve farklı ihtiyacına cevap vermektedir.

Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

Elektronik sigara markaları birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bazen piyasada olmayan markalar dahi söylenmektedir. Bizde en güncel haliyle ve en çok satış yapan, en iyi elektronik sigara markalarına baktığımızda karşımıza şu şekilde bir tablo çıkacaktır.

 

İşte elektronik sigara markaları:

 

Afk

 

Aspire

 

Eleaf

 

Geekvape

 

Joyotech

 

İjoy

 

Justfog

 

Juul

 

Jweel

 

Lost Vape

 

Nasty

 

Orchid

 

Saltica

 

Shanlaan

 

Smoant

 

Smok

 

Smokjoy

 

Suorin

 

SX mini

 

Tesla

 

Uwell

 

Vaporesso

 

Veiik

 

Voopoo

 

Vladdin

 

Purge

 

Zeltu

 

Myblu

 

 

Görüldüğü üzere elektronik sigaraları belli başlı bu şekildedir. Bu marka isimleri son derece önemli olup mal tedarik ederken, şehre, coğrafya’ ya katkı sağlamak demektir. Ayrıca burada yer alana tüm elektronik sigara fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca ucuz elektronik sigara dahi alırken orijinal ürünlere bakmak son derece önemlidir. Şimdi de Salt Likit modellerine ve markalarına bakalım.

Salt Likit Markaları Nelerdir?

Elektronik sigara kullanıcılarının klasik tütün sigaraya en çok benzettikleri salt türleri olan alt likit modelleri farklı özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Salt likit markalarına baktığımıza ise karşımıza şu şekilde bir tablo çıkmaktadır.

 

Salt Likit markaları

 

Saltica Salt

 

Atomic Salt

 

Cutteood Salt

 

4Juul Salt

 

Dinner Lady Salt

 

Eagle Salt

 

Evo Salt

 

Five Pawns Salt

 

Gold Leaf Salt

 

Halo Salt

 

Halo Ultra Salt

 

I Love Salt

 

One Hit Wonder Salt

 

Yogi Salt Likit

 

Tony’s Salt

 

Steamok

 

NastyJuice Salt

 

Halo ulstra salt

 

Saltica TPD 10 ML

 

Rutlesss Salt

 

Naked Salt

 

Halo Salt

 

Dharma Salt

 

Ripe Vapes Saltı

 

Ripe vapes salt

 

Loaded Salt

 

Gold Leaf Salt

 

 

 

 

Salt likit markaları da bu şekildedir. Öyleki bu markaların her birinin nikotin oranları birbirinden farklıdır. Genel olarak klasik tütün sigaraya kullanım tadı, boğaz yakımı gibi alanlarda benzemektedir. Bu yüzden klasik sigara kullananlar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir

 

E-likit Markaları Nelerdir?

E-likit markaları elektronik sigara keyfi için önemli bir unsurdur. E-likit markaları arasında çok çeşitli aromalara sahip ürünler bulunmaktadır. E-likit markalarını bildiğimizde kendi e-likit tarzımızı kendimiz oluşturabiliriz. İşte o e-likit markaları:

 

Black Note

 

Cuttwood

 

Yogi

 

Vapestasia

 

Ripe Vapes

 

One Hit Wonder

 

Five Pawns

 

NASTY

 

Naked

 

Loaded

 

Halo

 

Dinner LADY

 

Ivg

 

Ruthless

 

Vgod

 

Twist

 

Pachamama

 

Jam Monster

 

KEEP – IT

 

Tony’s e - Liquid

 

 

Gibi e-likit bulunmaktadır. Bu e-likit markalarının her biri misyonu gereği farklı tatlara ve amaçlara sahiptir. İşte bu yüzdendir ki herkes kendisinde belli bir e-likit türü seçer. Çünkü bu e-likit türleri insana olan etkisi açısından baktığımızda sigaradan çok daha az zararlı bir etkiye sahip olduğunu görürüz. Bunun hakkında da belgeseller ve aynı zamanda dergilerde bilimsel makaleler olarak yayınlanmaktadır.

Elektronik Sigaraya Hangi E-likit

Elektronik sigaranızı aldınız şimdi sırada elektronik sigaranız için bir likit alamınız gerekmektedir. İşte bu likit türleri damak tadınıza uygun olmalıdır. Yoksa sizin istediğiniz performansı size vermeyecek ve istenilen mutluluğa varamayacaksınız. Ancak bir dahada elektronik sigara kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzdendir ki elektronik sigara içerisinde aldığınız likit mutlaka size uygun olup olmadığını kontrol edin. Eğer uygun değilse derhal size uygun bir likit türünü tahmin edin ve onu alarak onu elektronik sigaranızda kullanın.

Elektronik sigaranıza koyacağınız likitin özelliği kesinlikle kullanım amacınıza uygun olmalıdır. Çünkü elektronik sigara içerisine koyacağınız likit eğer klasik tütün sigara benzeri veya aynısı ise o halde Salt likit kullanmanız gerekmektedir. Ancak yok e-likit olarak istiyorsanız ve çeşitli aromalar deneyim diyorsanız e-likit tam size göredir. Tek yapmanız gereken Podmod güvencesi ile web siteye ulaşmak ve oradan detaylara bakarak hoşunuza giden araç, aksesuar ve aynı zamanda likit türlerine bakarak istediğinizi alabilirsiniz. İster aromalı ister kokulu ister çok duman çıkaranı tercih tamamıyla sizin.

Elektronik Sigara ve Likit Markaları Nereden Alınır?

Elektronik sigara ve likit markalarını her yerde bulamazsınız. Bulsanız dahi orijinal olup olmadığını anlamanız zaman alacaktır. Birçok kişi sahte likiti fark edememektedir. Bu yüzden sahte likit almaktan korkan veya sahte elektronik sigara almak istemeyenler ve orijinal salt likit türlerini almak isteyen kişiler mutlaka Podmod elektronik sigara resmî web sitesi olan www.podmarketi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Buradan alacağınız her bir ürün ve her bir elektronik cihaz orijinal olup sizler için birçok hizmeti de içinde barındırmaktadır.

Podmod elektronik sigaranın resmî web sitesi olan www.podmarketi.com adresinde çok fazla seçenek ve ürün çeşitliliği bulunmamaktadır. Bu açıdan baktığımızda karşımıza elektronik sigara modelleri ve markalar, salt likit modelleri ve markaları, Pod kartuş modelleri ve markalar, e-likit modelleri ve markaları, jull marka ve modelleri olmak üzerine birçok ürünü kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu yüzdendir ki elektronik sigara, likit ihtiyacınızı sadece buradan ve tek bir yerden karşılayabilirsiniz. Böylece çok fazla yer aramadan istediğiniz ürüne hızlı kargo avantajı ve en uygun fiyat garantisi ile Podmod elektronik sigaradan alabilirsiniz. Üstelik Podmod elektronik sigaradan alacağınız her ürün için sizlere garanti verilmektedir. Bu garantilerin en azı 6 ay en yükseği ise 5 yıldır. Özellikle kapıda ödeme seçeneği de büyük bir kolaylık olup gelen ürünü açıp istediğiniz ürünse kargonuzu alır istemediğiniz ürün gönderilmiş ise hemen iptal, değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Podmod elektronik sigara kendi alanında çığır açıcı özellikleri, geniş seçme özgürlüğünü çeşitli ürünler yardımıyla sunmaktadır. Hayatınızın bir köşesinde elektronik sigaranın lider kuruluşu olan Podmod elektronik sigara var ise sizler de en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri, orijinal olarak alabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok insana hizmet verdik ve hizmet vermeye de devam edeceğiz. Çünkü biz sizlerin işlerini kolaylaştırmayı kendimize misyon olarak yükledik.

 

İncele

E-Likit 108 Adet Ürün Var

sayfa başına
Gösterilen 1 - 100 ile 108 arasındaki ürünler
Gösterilen 1 - 100 ile 108 arasındaki ürünler