Yeni
Voopoo DRAG X PnP-X 80W Kit Büyük Resim
Voopoo DRAG X PnP-X 80W Kit

Voopoo DRAG X PnP-X 80W Kit

Yeni Ürün

999,00 TL

Ürün Açıklaması

Voopoo Drag X PnP-X Kit'in şövalyeye selam vermesi için popülaritesinin artması gerekir. Titizlikle tasarlanmış, içinde 0.15ohm ve 0.3ohm'luk iki PnP bobini bulunan 5 ml'lik bir manyetik emme pod çifti tutar. Sunması gereken tatlı bulutlara buharlaşmak için sonsuz hava akımı için ilham verir. Drag X Pnp-X ayrıca üstte özel bir düğme dolgusu ile donatılmıştır, yarı gizli düğmeye basın ve sola çevirin ve ardından doldurmak için silikon tapayı çıkarın, bu tasarım e-likiti durdurabilir ve vaping yaparken temiz bir el.

Elinizde tuttuğunuzda, özelleştirilmiş deri ve dokunuş, şu anda bir ata bindiğinizi ve savaş alanında onur için savaşmak için gerçek bir mızrak tuttuğunuzu hayal ederek bir şövalye gibi davranmanızı sağlar. Voopoo Genel cihaz, güçlü ve değiştirilebilir bir 18650 pil (dahil değildir) ile çalışır ve 80W'a kadar güce dayanabilir. Bunun dışında tekrarlı kullanım için daha belirgin ve uzun ömürlü Type-C 5V/2A hızlı şarj arayüzü ile donatılmıştır. Drag X PnP-X Pod Yeni nesil GENE.TT çipinin benimsenmesi, bobininizi otomatik olarak tanımanın yanı sıra uygun watt'ı eşleştirmek için akıllı bir moda sahiptir. 0,96 inç TFT renkli ekran, PUFF kaydı, SCORE sıralaması, SMART modu vb. Gibi diğer işlevleri de dikkate alır. Ayrıca, tek düğme ile anında tepki vermek için yalnızca 0.001s ateşler ve sizin için çoklu zeka sunar.

 

Voopoo Drag Modelleri

Voopoo Drag X  |  Voodoo Drag X PnP-X  |  Voopoo Drag S  |  Voopoo Drag S PnP-X  |  Voopoo Drag X Plus  |  Voopoo Drag X Plus Pro  |  Voopoo Drag X Pro  |  Voopoo Drag S ProVoopoo Drag Q

 

Paket İçeriği

1 * Voopoo Drag X Cihazı

1 * Voopoo PnP-X Kartuş (5ml)

1 * Voopoo PnP-VM1, 0.3ohm Coil

1 * Voopoo PnP-VM6, 0.15ohm Coil

1 * Tip-C Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Voopoo DRAG X PnP-X 80W Kit

Voopoo DRAG X PnP-X 80W Kit