Yeni
Uwell Kalmia Pod Kit 13w Büyük Resim
Uwell Kalmia Pod Kit 13w

Uwell Kalmia Pod Kit 13w

Yeni Ürün

695,00 TL

Ürün Açıklaması

Uwell Kalmia pod kiti, kullanımı kolay kullanışlı bir cihaz isteyenler için idealdir. Dahili 400 mAh pile sahiptir, böylece ekstra pil veya harici şarj satın alma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, gerçek bir MTL (Ağızdan Akciğere) soluma sağlayan, birlikte verilen 1,6 ml'lik yeniden doldurulabilir Kalmia kartuşun içine yerleştirilmiş bir 1,2 Ohm ağ bobini vardır.

Uwell Kalmia pod kiti ile, inhale aktivasyon teknolojisine sahip olduğu için garip düğmeler veya karmaşık menü sistemleri hakkında endişelenmenize gerek yok. Bu, kitinizi etkinleştirmek için yalnızca ağızlıktan nefes almanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yaptığınızda, belirli bir miktarda buhar içeren bir MTL nefesi oluşturacak ve bir sigaraya benzer bir his verecektir.

Her Kalmia kartuşun yanında bir silikon tıpa bulunur, bu nedenle kitinizi doldurmak kolaydır. Tek yapmanız gereken podunuzu cihazdan çıkarmak ve tıpayı çekerek e-likit girişini ortaya çıkarmak. Ayrıca, bobinin ağ yapısı e-sıvıyı daha hızlı ısıtır ve daha yoğun bir lezzet sunar. En iyi sonuçlar için bu kiti 50/50 veya yüksek PG e-sıvı ile kullanmanızı öneririz.

İçeriği:

Uwell Kalmia Cihazı
2 x Uwell Kalmia Kartuş
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Uwell Kalmia Pod Kit 13w

Uwell Kalmia Pod Kit 13w