Menu
SEPETİM

Uwell Caliburn KOKO Pod

Uwell Caliburn KOKO Pod
Uwell Caliburn KOKO Pod
Uwell Caliburn KOKO Pod
Stokta yok
Uwell Caliburn KOKO Pod
Uwell Caliburn KOKO Pod
Uwell Caliburn KOKO Pod

Uwell Caliburn Koko vape pod kiti, ünlü Caliburn pod kitinin cep dostu yükseltmesidir. 520mAh dahili bataryaya sahip Koko, gizli bir kurulumu tüm deneyimlerin kullanıcılarına yönelik verimli bir performansla birleştirir. Bir kordon zinciri dahil edildiğinde kullanıcılar eller serbest deneyimi yaşayabilir. Bu pod kiti orijinal 2ml 1.4 Ohm Caliburn kartuşları ve daha yeni 1.2 Ohm kartuşlarla uyumludur.


Uwell Caliburn KOKO Pod Özellikleri

520mAh Dahili Pil

Hafif, Cep Dostu Tasarım

Alüminyum Alaşımlı ve PCTG Yapı

LED Pil Ömrü Göstergesi

Güvenlik Koruma Aralığı

Nefes Alma Aktivasyonu

2ml Likit Kapasitesi

1.2 Ohm Coil Direnci


Koko Pod Kitinin gizli ve şık profili, dayanıklılık sağlayan Alüminyum Alaşım ve PCTG malzemelerinin kararlı bir yapısı ile birleştirilmiştir. Bir soluma aktivasyonu, Koko'nun kullanımı kolay olduğu anlamına gelir, sadece buharın üretilmesi için şarj edildikten sonra ağızlık üzerinde nefes alın. Uwell koko pod LED pil ömrü göstergesi, ne kadar şarj kaldığını gösterirken, bir dizi dahili güvenlik koruması, cihazınızı uzun bir kullanım ömrü için korur.

* Kullanıcı, tercihinize bağlı olarak, hem azaltılmış bulut üretimi hem de zengin lezzet sunan orijinal 1.4 Ohm Caliburn kartuşu veya daha yeni Koko 1.2 Ohm kartuşu kullanabilirsiniz, Caliburn kartuş ile Koko kartuşlar birbirleriyle uyumludur. Optimum performans için,% 50 veya daha yüksek PG e-sıvıları kullanmanızı ve aynı zamanda yumuşak bir boğaz vuruşu için salt nikotin e-sıvıları ile derece uyumludur.


Kutu İçeriği

Uwell Caliburn Koko

2 x Uwell Caliburn 2ml 1.2 Ohm kartuş (önceden kurulmuş bir adet)

Kordon Zinciri

Mikro USB Şarj Kablosu

Kullanım kılavuzuYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.