Menu
SEPETİM

Smoant

Marka: Smoant Model: smoant-knight
Smoant Knight 80W TC Pod Kit, Smoant Knight tek bir 18650 batarya ile çalışır. Smoant Knight, farklı vape ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli çalışma modlarına sahiptir. Smoant Knight maksimum 80W çıkışa ulaştı. Smoant knight kartuşu da 4 ml likit kapasitesine sahiptir. Smoant Knight Pod, RBA bobi..
250,00₺
Marka: Smoant Model: pasitocoil
Smoant Pasito Pod Kit ile uyumlu coil ve RBASmoant PASITO POD Coilleri, Smoant Pasito Pod Sistem Seti için tasarlanmıştır. Smoant PASITO DTL MESH coili 0.6ohm ve Smoant PASITO MTL NI-80 coili 1.4ohm değerindedir. Farklı Smoant PASITO POD coilleri isteğe bağlı tadınıza cevap verebilir. Paketler ..
90,00₺
Marka: Smoant Model: pasitokartus
Smoant Pasito yedek kartuş, Smoant Pasito Pod Sistemi ile uyumludur. Bu tankların her biri 3 ml'lik bir likit kapasitesine, driptip muhafazasının sökülmesiyle erişilebilen 3 mm çapında tek bir doldurma portuna sahiptir. Kullanıcılar buhar deneyimini kişiselleştirmelerine olanak tanıyan birden fazla ..
100,00₺
Marka: Smoant Model: Pasitopod
Smoant pasito 1100mAh pilli 5 ayrı çıkış gücüne sahip ilk REBUILDABLE sistemi benimsemiş gelişmiş bir pod sistemidir. Hızlı ve hızlı tepki süresiyle işaretlenmiştir ve güçlü bir sabit voltaj çıkışı sayesinde neredeyse tamamen boş olduğunda bile pillerin tam güçünü verebilir. Ek olarak, çıktış gücü d..
295,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)