Menu
SEPETİM

Nasty

Nasty Salt Likit  30ml

VG/PG Oranı: – 50/50


Silver : Her buharda ince vanilyalı krema ile zarif bir tütün karışımı. 

Bronze : Tütün ve karamelin sade bir o kadar da akıcı karışımı.

Hippie Trail : Sulu limon ve tatlı, ferahlatıcı, organik turunçgillerden oluşan kombinasyon

Asap Grape :  Üzüm diğer üzüm lezzetleriyle siyah üzüm ve meyvenin bir karışımıdır. Üzüm suyuna benzer. 

Trap Queen : Heyecan verici, taze ve tatlı bir buharlama. Taze toplanmış çilekleri tatmak gibi hissettirecek.

Slow Blow : İştah açıcı tatlı ananas ve limonlu soda

Cush Man : En iyi meyve tadı olan bu mango aromasını başka hiç bir yerde bulamazsınız.

Bad Blood : Dünya çapında çok sevilen, hafif nane ile karıştırılmış tatlı kuş üzümü her nefeste vurur.


Nasty Salt Likit

Piyasadaki elektronik sigara likitleri arasında gerek aroma lezzeti gerekse kalite açısından benzersiz ve üstün bir deneyim sunan nasty salt likit 2014 yılından bu yana sektörde elektronik sigara tutkunlarının en beğendiği likit olarak yerini sağlama almış durumda. Pod mod elektronik sigara cihazları için üretilen salt likit çeşitleri her damak tadına öze olarak tasarlanan aromalarla beğeniye sunulmakta.

Doyurucu Bir Performans

Özel tatları ve yoğun meyve aromaları ile sektörde yeri her zaman ayrı olan marka salt likit çeşitleri ile de kısa zamanda sektörde Pazar payını eline aldı. 50 PG ve 50 VG oranındaki salt likit kullanıcılara rahat çekim sunuyor ayrıca buhar yoğunluğu sayesinde de kullanıcılarına doyurucu bir performans sağlıyor. Nasty salt likit türlerinin tamamının içeriklerinde bulunan eser miktardaki aroma arttırıcı aynı zamanda pod mod elektronik sigara cihazlarında kıvam arttırır ve bu sayede doyurucu bir tat sunar.

Özel Tatlar, Yoğun Meyve Aromaları

Sitemizde satışı devam eden ve hızlı kargo imkanı ile en kısa sürede ülkenin dört bir yanına dağıtımı yapılan çeşitler arasında her buharda ince vanilyalı krema ile zarif bir tütün kullanımı isteyenler için Silver, tütün ve karamelin sade ve kadar da akıcı karışımını arzu edenler için Bronze ilk sıralarda yer alır. Sulu limon ve tatlı, ferahlatıcı, organik turunçgillerden oluşan Hippie Trail, üzüm diğer üzüm lezzetleriyle siyah üzüm ve üzüm suyuna benzeyen meyve bir tadı aroması ile Asap Grape, heyecan verici, taze ve tatlı bir buhar ile sunulan taze toplanmış çilekleri tatma hissi sunan Trap Queen harika bir deneyim vaat ediyor. Slow Blow, Cush Man, Bad Blood çeşidi çok seviliyor.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.