Menu
SEPETİM

Nasty Likit

Nasty Juice Premium Likit

60ML

VG/PG Oranı: – 70/30

Nikotin Oranı : 0mg-3mg-6mg


Asap Grape : Siyah üzüm, olgun böğürtlen ve diğer meyveler ile kombine edilmiş lezzet. 

Bad Blood : Dünya çapında sevilen, hafif nane ile karıştırılmış tatlı kuş üzümü her nefeste sizi bulutlara çıkaracaktır.

Cush Man : Mango

Fat Boy : Mango karışımı ve nane serinliği

Green Ape : Fuji ve Cortland elmalarının mükemmel bileşimi. Her nefeste yeşil elmanın kendine özgü tadı ile tanışacaksınız.

Slow Blow : Limonata ile ananasın muhteşem bileşimi size her zaman tazelik verecektir.

Trap Queen : Lezzetli, olgunlaşmış çileğin lezzeti; bir çilek çiftliğinde olduğunuzu hissettirecek, tazeliği ve tatlılığı

Wicked Haze : Oldukça popüler bir tat, kuş üzümü ve limonata karışımı olağanüstü nefes yaratır.


Nasty salt likit çeşitleri sitemizden inceleyebilirsiniz.


Nasty Likit

Her damak tadına uyan çeşitli aromalara sahip olmasından dolayı elektronik sigara tutkunlarının en beğendiği likit markası olan nasty likit 70 VG ve 30 PG oranında. Benzersiz aromalarının yanı sıra 0 mg, 3 mg ve 6 mg olan farklı nikotin oranları ile yoğun talep gören likit türleri elektronik sigara keyfini arttırıyor. Hem oldukça yüksek kaliteye sahip hem de yüzde yüz orijinal olan likitler tüm damak zevkine göre tasarlanan çeşitlerinin her birinde aynı derecede buhar deneyimi sunuyor.

Çok Daha Fazla Keyif

Ülkemizde son dönemde kullanımı artan elektronik sigara ile birlikte nasty likit ürünlerine de rağbet arttı, tüm likit türlerine göre kullanıcısına çok daha fazla keyif, ayrıcalık ve aroma ile birlikte mükemmel buhar deneyimi sağlayan likit çeşitleri oldukça fazla. Nasty Juice Bad Blood premium likit, Bronze Blend premium likit, Trap Queen Salt premium likit, Wicked Haze premium likit başta olmak üzere Tobacco Serisi Silver Blend premium likit, Tobacco Serisi Bronze Blend premium likit, Tobacco Serisi Gold Blend premium likit çeşitleri de kullanıcıların beğendiği çeşitler. 

Mükemmel Buhar Deneyimi

Ayrıca Devil Teeth premium likit, Green Ape premium likit, Cush Man premium likit, Hippie Trail premium likit, Asap Grape premium likit, Slow Blow premium likit,Trap Queen premium likit, Fat Boy premium likit, Ballin Hippie Trail premium likit en çok tercih edilen çeşitler. Tüm bunların yanı sıra farklı damak tatları için tasarlanan Shisha Double Apple premium likit, Shisha Salt Grape Raspberrypremium likit, Shisha Salt Lemon Mint premium likit çeşitleri de elektronik sigara profesyonelleri ve yeni başlayanlar için özel tasarlanan meyve aromalı lezzetler olarak piyasaya sunulmakta.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.