Yeni
Uwell Crown M 35W Pod Mod Kit Büyük Resim
Uwell Crown M 35W Pod Mod Kit

Uwell Crown M 35W Pod Mod Kit

Yeni Ürün

995,00 TL

Ürün Açıklaması

Güçlü güç pod mod ürünleri oyuncular arasında popülerdir. Uwell Crown M, zamanın gerektirdiği şekilde ortaya çıkıyor. Sadece parametrelerde rekabet avantajlarına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda inovasyonda da mükemmel bir şekilde hareket eder.
Yaratıcı TWIN-COIL en cezbedici noktadır. Bir bölmede geleneksel 2 bobin değil, bağımsız olarak kontrol edilen 2 parçadan oluşan tek bobindir. Bu nedenle CROWN Pod Modu, bu özel bobin ile 2 modda çıkış verebilir. Karşılıklı çalışma modunda (DTL için uygun), direnç 0,4 Ω, bulut daha kalın, tat daha zengin ve sıcaklık daha yüksek. Dönüşümlü çalışma modunda direnç 0,8 Ω (MTL'ye uygun) olup, tat katmanları daha net olurken bobinin ömrü uzar.
Uwell RDL vaping için ekli başka bir 0,6 Ω bobin var. Bunu kullanırken, yalnızca bir çıkış modu vardır ve bir farklı deneyim daha olacaktır.

Mod seçme ve güç ayarlama modülü olarak bir tekerleği benimsiyoruz. Yararlı ve ilginç. Hava akışı ayar valfi dış kasa üzerindedir, kullanıcılar hava akışını bölmeyi çıkarmadan kolayca değiştirebilir.

  • Yorumlar (0)