Juul

Elektronik Sigara Jull Nedir?

Jull pod elektronik sigara modelleri sizlere her an uygun miktarda güç sağlamak için özel tasarlanmış kapalı bir sıcaklık sistemine sahip mekanizması bulunmaktadır. Endüstri standartlarında olan emici bir materyale sahip olması yanında nikel – krom coin sistemi ile çalışarak haznesinde bulunan likit ısıtılır.

Jull m...

Elektronik Sigara Jull Nedir?

Jull pod elektronik sigara modelleri sizlere her an uygun miktarda güç sağlamak için özel tasarlanmış kapalı bir sıcaklık sistemine sahip mekanizması bulunmaktadır. Endüstri standartlarında olan emici bir materyale sahip olması yanında nikel – krom coin sistemi ile çalışarak haznesinde bulunan likit ısıtılır.

Jull model elektronik sigaralar, elektronik sigara sektöründe yeni olan modellerden biridir. Öyle ki kapalı sistem elektronik sigaralar içerisinde adını duyurmuş ve elektronik sigara alanında bir devrim yapmıştır.

Normal elektronik sigara modellerinde hazne açılır ve biten likit tekrar doldurularak kullanıma devam edilir. Ancak Jull elektronik sigara ile birlikte dolumu olmayan kartuş sistemi gündeme oturdu. Aslında bunun en büyük sebeplerinden biri sahte likit üretiminin yaygınlaşmış olması ve bu yaygınlığın insanlar üzerinde ciddi etkiye sahip olması gösterilmektedir. Öyle ki en iyi elektronik sigara modellerinde dahi sahte likit kullanan kişiler yüzünden elektronik sigaralara olan olumsuz eleştirilerin önüne geçmek amaçlanmıştır.

Juul Likit Çeşitleri

 Jull elektronik sigara modellerini diğer elektronik sigara cihazlarından ayıran en önemli özelliği pratikliktir. Öyle ki Jull elektronik sigaralar pratik kullanımı sayesinde daha çok yaygınlaşmaktadır. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, Jull elektronik sigara modellerinin içerisinde yer alan salt likit modellerde nikotin tuzu bulunmaktadır. Bu nikotin tuzuna ek olarak farklı aromalara sahip olmasının yanında farklı nikotin oranlarına da sahiptir. Podmod elektronik sigara olarak web sitemizde yer alan likit çeşitleri şöyledir:

 

 

Jull Elektronik Sigara Adı

 

 

 

Nikotin Oranı

 

 

 

Aroması

 

   

 

Juul Royal Creme 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Vanilya ve Zengin Kakao Aromalı

 

   

 

Juul Mango Nectar 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Mango Nektarı ve Tropikal Meyveler

 

   

 

Juul Rich Tobacco 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Zengin Tütün Aromalı

 

   

 

Juul Alpine Berry 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Karışık Böğürtlen Aromaları

 

   

 

Juul Golden Tobacco 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Tütün

 

   

 

Juul Mint 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Soğuk Nane Aromalı

 

   

 

Juul Royal Creme 18 mg/ml

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Vanilya, Kakao, Krema Aromalı

 

   

 

Juul Apple 1.7%

 

 

 

%1,7 nikotin (20mg nikotin)

 

 

 

Taze Elma Tadında.

 

    

  

Juul Likit Doldurma Nasıl Yapılır?

Tek kullanımlık kartuşlar olarak piyasaya çıkan Jull elektronik sigara modellerinin pratikliğini kaybetmek istemeyen ancak elektronik sigara fiyatları avantajını da almak isteyen kişiler zaman zaman Juul likit doldurma işlemi yapmaya çalışmaktadırlar. Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki Jull model elektronik sigaralar içerisinde likit dolduracaksınız bu likit mutlaka nikotin tuzu var olan salt likit türlerinden biri olmalıdır. Aksi takdirde patlama veya yeterli performans alamama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Juul likit doldurma işlemi pek kolay değildir. Çünkü bu aşama esnasında elektronik sigara likit kartuş kısmına zarar verme olasılığınız çok yüksektir. Jull elektronik sigaraları sert yapısı ve kartuşu ile bu olanak daha da zorlaşmaktadır. Zaten yapıları gereği Juul Pod elektronik sigara modelleri kullan – bitir ve at modeli ile üretilmişlerdir.

Juul Podmod’ u Benzersiz Kılan Nedir?

Jull Podmod elektronik sigara modelleri genellikle sigara içenlerin memnuniyet duyduğu bir modeldir. Çünkü sigara içenleri memnun etmek için oluşturulmuş ve tasarlanmıştır. Juul elektronik sigara içerisinde yer alan nikotin oranları veya seviyeleri klasik sigara nikotin oranıyla aynı olacak şekilde üretilmektedir. Bu da klasik sigara kullanıcılarının ilgisini seçmektedir.

Jull model elektronik sigaranın en önemli özelliklerinden bir başkası ise, Jull elektronik sigara modellerinin akıllı sıcaklık regülasyon teknolojilerini kendi içerisinde barındırıyor olmasıdır. Zaten asıl bu teknoloji elektronik sigara fiyatları üzerinde ciddi bir etkiye sahiptir. Bu teknoloji sayesinde likit sıvısından maksimum buhar elde edilir. Bu da buhar konusunda istenilen performansı vermektedir.

Jull Pod elektronik sigaralarınızı doldurmaktan kaçının. Çünkü bu davranış uygun bir davranış olmadığı gibi ürün kalitesini bozacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca riskleri de çok fazladır.

Juul Pod Ne Kadar Gider?

 

Jull Pod elektronik sigarların ne kadar uzun süre gittiği veya ne kadar süre kullanılabileceğinizi bilmek son derece önemlidir. Çünkü klasik elektronik sigaralara oranla Jull pod elektronik sigaralar biraz maliyetli olabilmektedir. Ancak Podmod elektronik sigara web sitesi olan www.podmarketi.com web sitesinde en ucuza en kaliteli Jull pod elektronik sigarlarının çeşitlerini bulabilirsiniz.

Podmod, en iyi kaliteye sahip elektronik sigara modellerini en ucuza veren yer olarak aynı geleneği Jull model elektronik sigara türlerinde de uygulamaktayız. Bu yüzdendir ki piyasadan çok daha uyguna ucuz elektronik sigara sahibi olabilirsiniz.

Juul E-Sigara Fiyat Durumu Nedir?

Jull Pod elektronik sigara modellerinin fiyatları son derece merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok insan Jull elektronik sigara modellerini kullanmak ister. Ancak fiyat konusundan endişe duyulduğundan bu duruma biraz temkinli yaklaşılabilmektedir. Bu yüzdendir ki Podmod elektronik sigara olarak sizlere en doğru ve en tarafsız bilgileri iletiyor olacağız.

Jull e-sigara fiyat değerlendirmesi yaptığımızda birçok mağazadan veya birçok yerde yüksek fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. Zaten kullanıcılar ilk olarak bu pahalı yerleri seçtiğinde fiyat pahalılığı yüzünden Jull elektronik sigara tercih edilmemeye başlanıyor. Ancak profesyonel, alanında yılların deneyimine sahip yerler her daim kurtarıcınız olacaktır. İşte burada karşınıza elektronik sigaralara en iyi fiyat garantisi veren Podmod elektronik sigara markası gelmektedir. Podmod elektronik sitesi olan www.podmarketi.com web sitesinden en uyguna en iyi juul elektronik sigaralarınızı temin edebilirsiniz. Özellikle de en iyi fiyat garantisinin verildiğinin altını çiziyoruz. Elektronik sigara fiyatları kâbusunuz olmasın zevkiniz olsun.

Jull elektronik sigaraların kullanım ömrüne baktığımızda bu kullanım alışkanlığınıza bağlı olarak değişeceği gibi 1 Pod içerisinde yaklaşık 300 puf bulunmaktadır. Tabiki bu durum duman çekme gücüne göre değişkenlik gösterecektir. Eğer derin nefes çekimleri yaparsanız 300 ve belki biraz daha fazla sayıda kullanırsınız. Ancak orta veya hafif duman çekimi yaparsanız bu oran dahada artacaktır. Unutmadan söyleyelim ki Jul elektronik sigaranın şarjı bir saat gibi bir süre gitmektedir.

Juul Fiyat En Ucuz

Juul Pod elektronik sigara fiyatları zaman zaman en ucuz modelleri veya markaları kullanıcılar tarafından merak konusu olabilir. Bu yüzdendir ki en ucuz elektronik sigara Juul Pod fiyatlarını nasıl ve nereden bulacağınıza bakmanız gerekmektedir. Birçok yerde Juul Pod elektronik sigara modellerine göre fiyatlarında da aynı oranda değişimler meydana gelmektedir. Ancak şöyle bir sorun var ki normal şartlarda Jull elektronik sigara türleri ve aromaları birbiriyle farklı olmakla birlikte, benzer üretim işlemlerine sahiptir. Ancak biri 190 TL iken başka bir aromaya sahip Jull Pod sisteminin 299 TL olması abartılı bir fiyatlandırmadır. Bu yüzdendir ki sizlere en doğru ve en kaliteli Juul elektronik sigara modellerini görmeniz için Podmod elektronik sigara web sitesi olan www.podmarketi.com adresine bekleriz.

Burada sadece Jull elektronik sigara modelleri değil aynı zamanda elektronik sigara modellerini ve özelliklerinlerini, likit çeşitlerini, elektronik sigara kartuşlarının çeşitlerini ve seçeneklerini görebilirsiniz. Böylece elektronik sigara ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı en ucuz elektronik sigara avantajı ile sahip olursunuz.

Juul e-sigaraları, sigara içenler ve bırakmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda çok şık bir aksesuardır. Juul elektronik sigaraları ve kartuşlarını kullanmak daha kolay olamazdı. Kullanımı çok kolaydır. Üzerinde tuşu veya düğmesi yoktur. Nefes sensörlüdür.  Juul elektronik sigaraların diğer bir özelliği serbest baz nikotinden ziyade tütün yaprağı içinde doğal olarak bulunan ve kullanılan nikotin tuzlarının kullanılmasıdır. Bu özellik tamamen Juul elektronik sigaralara özgüdür. Hazır olduğunuzda seçtiğiniz ve kartuşunu kullandığınız aromalardan birisini seçmeniz nikotin ihtiyacınızın giderilmesi için yeterlidir. Juul kartuşunuz boşaldığında kolay ve zahmetsiz bir şekilde kartuşunuzu çıkartıp yenisi ile değiştirebilirsiniz.Sigara tiryakileri bu sadeliği ve kullanım kolaylığını takdir edeceklerdir.

JUUL alçakgönüllü bir cihazdır. Onu benzer büyüklükteki diğer cihazlardan ayıran şey yenilikçi teknolojisi ve performansıdır. JUUL'deki teknoloji iyi çalışıyor! Düzinelerce benzer elektronik sigara deneyebilirsiniz ama JUUL'un performansı kendi liginde en üst seviyede ve rakipsizdir.

Tüm Jull Starter Kit, Juul Pod ve elektronik sigara modellerini podmarketi.com güvencesi ve kapıda ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Juul pod elektronik sigara ve kartuş çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

İncele

Juul 15 Adet Ürün Var

Gösterilen 1 - 15 ile 15 arasındaki ürünler
Gösterilen 1 - 15 ile 15 arasındaki ürünler