Menu
SEPETİM

Geekvape G Coil

Geekvape Aegis Pod Kiti için GeekVape G Coil ST 0.6 OhmBağlantılı ürünler

GeekVape Aegis Pod Kit

GeekVape Aegis Kartuş


Özellikleri:

Tel: Kanthal

Direnç: .6 Ohm Mesh

G Coil ST

Üretim - Aegis Pod Kiti için


Kutu içeriği

5 adet Mesh 0,6Ohm G Coil ST CoilGEEKVAPE G COiL

Geekvape Aegis pod kiti için üretilen GEEKVAPE G COiL, üstün lezzetinin yanı sıra tüm vaper beklentilerini karşılama amacı için G Coil sistemi ile güçlendirilmiş durumda. Her nefeste olağanüstü bir lezzet ve elektronik sigara kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için üretilen ürün her zaman için yeni bobin sistemlerini keşfetmek adına öncülük etmekte.


Temiz Bir Tat Ve Hızlı Emilim

Uzun ömürlü bir performansa sahip olan ürün kuru isabet özelliği sayesinde sıklıkla bobin kafasını değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Aynı seviyede ki ürünler ile uyumluluk sağlayan ürün sızdırmayan mükemmel bir tasarıma da sahip. Kullanıcısına hem temiz bir tat hem de hızlı emilim deneyimi sunar.


Uzun Ömürlü

Yüksek tutarlılık ve uzun ömürlü olması için tasarlanan ürün 0,6 ohm mesh özelliği ile en uygun yüksek direnç, yüksek sıcaklık kapasitesine ve yan hava akışı girişleri sayesinde çok fonksiyonlu ve kontrol edilebilir bir hava akışı sistemine sahip. Kanthal tel özelliğinde ki ürün tüm kanthal ürünlerinin üretiminde kullanılan demir, krom ve alüminyumdan oluşur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.