Menu
SEPETİM

Vaporesso

Marka: Vaporesso Model: VaporessoSwag2
Yeni nesil SWAG'ın sunulma sebebi, avucunuzun içinde daha ergonomik bir yapıya sahip ve buhar performansı yüksek bir kitin geliştirilmesidir. Özel olarak geliştirilmiş bir lastik kaplamayı benimseyerek, size üst seviyede rahatlık verecek bir el hissi ile daha hafif ve daha dayanıklı bir Swag sunduk...
475,00₺
Marka: Vaporesso Model: skysoloplus
Vaporesso'nun SKY SOLO PLUS Başlangıç   Kiti, yeni bobin GT coillerini kullanan Chip Seti ile 3000mAh şarj edilebilir  dahili pili olan, kullanıcı dostu kalem tipi başlangıç kitidir. Vaporesso SKY SOLO PLUS, 3000mAh şarj edilebilir dahili pilleri verimli bir şekilde kullanmak istendiğinde ..
300,00₺
Vaporesso Luxe S Vaporesso Luxe S
Yeni Stokta yok
Marka: Vaporesso Model: luxes
LUXE S sadece en güzel değil, aynı zamanda daha önce gördüğünüz en vahşi vaping canavarıdır! Hassas bir uçtan uca ekrana gömülü nefes kesici 2 "ekran, duyarlı dokunmatik düğmeler size bu yüksek teknolojili cihazla en iyi etkileşimi sağlayabilir. Dahası, LUXE S, en yeni yonga setini temsil eden OMNI ..
699,00₺
Marka: Vaporesso Model: LUXE NANO
Vaporesso LUXE NANO, LUXE 220W'un en küçük versyonu olup, eski versyonundan daha küçük ve daha kompakt bir yapıya sahiptir ancak yine de yüksek performans vermektedir. OMNI Board 4.2 ile donatılan LUXE NANO, 0.002 saniyelik çıkış ivmesine süresine sahip. LUXE NANO'nun birçok özelliği arasında Süper ..
575,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)