Menu
SEPETİM

Cuttwood salt likit

Cuttwood salt likit 30ml
Cuttwood salt likit 30ml
Cuttwood salt likit 30ml
Cuttwood salt likit 30ml
Cuttwood salt likit
130,00₺
  • Stok: Stokta var
  • Model: cuttwood-salt

Mevcut Seçenekler:

Üretici: Cuttwood

Mevcut Nikotin: 35mg

Boyut: 30ml

Üretim : Amerika


Cuttwood Salt Likit Çeşitleri
Boss Reserve : Bal, Graham, Krem, Muz, Fındık
Unicorn milk : Çilek özü ve dört eşsiz taze kremanın karışımı
Mega melons :
Sugar drizzle :
Bird brains :
Tobacco Trail :
Tütün ve bal Yalnızca düşük voltajlı küçük form faktörü, doldurulabilir kapsül sistemlerinde kullanım için (pod cihazlar) tasarlanmıştır.


Cuttwood Salt Likit

Son teknoloji elektronik sigaralarda ve genellikle pod mod elektronik sigaralarda kullanılan salt likit olan cuttwood salt likit, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Deneyimi olmayan ya da profesyonel anlamda elektronik sigara kullananlarında tercih ettiği salt likit farklı kimyasal bileşenlere sahip. Dünya genelindeki elektronik sigara kullanıcıları tarafından salt nick olarak adlandırılan likit farklı yollar kullanılarak elde edilen likit bileşeni olup nikotin tuzu olarak adlandırılan yapısı gereği normal tuza benzeyen ama tuz sınıfında olamayacak derecede farklı kimyasal bileşendir.

Pod Cihazlar İçin Tasarlanan Salt Likitler

Tütün yapraklarından tütün elde etmek için yapılan işlemlerde asitin bileşen içeriğine girmesine izin veren salt likidin temel bileşeni olan ve içeriğinde kullanılan nikotin çeşidinin daha asitli ve daha tuzlu bir tat almasını sağlıyor. Nikotin tuzu genel olarak nikotin yapraklarının üzerinde yer alır, salt nick olarak adlandırılan preimum kalitedeki likitler ülkemizde oldukça geniş bir kullanıcıya sahip. Yalnız düşük voltajlı küçük form faktörü, doldurulabilir kapsül sistemlerinde yani pod cihazlar için tasarlanan salt likitlerdir.

Profesyonel Ve Deneyimsiz Kullanıcıların Tercihi

Elektronik sigara kullanımının artması ile birlikte daha fazla popüler bir hale gelen cuttwood salt likit çeşitleri; bal, graham, krem, muz ve fındık içerikli Cuttwood Boss Reserve Salt Likit, tütün ve bal bileşenine sahip Cuttwood Tobacco Trail Salt Likit, Çilek özü ve 4 farklı krema taze krema karışımına sahip Cuttwood Unicorn Milk Salt Likit, Cuttwood Mega Melons Salt Likit ve Cuttwood Sugar Drizzle Salt Likit şeklindedir. Elektronik sigara kullanımında profesyonel olanlar tarafından daha çok tercih edilse de salt likitler elektronik sigarada deneyim sahibi olamayan yeni kullanıcılarında en fazla tercih ettiği likitler.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.