Menu
SEPETİM

Lost Vape

Marka: Lost Vape Model: Lostvape-Orion-Q-Pro-Coil
Lost Vape Orion Plus yedek coilleri, Lost Vape Orion Q-Pro Pod Sistemi ile uyumludur. Bu coillerin her biri, kullanıcılara pürüzsüz ve uzun süreli bir buhar deneyimi sağlayan likit lezzetini iyileştirmek için tasarlanmış tek bir kanthal coil ısıtma elemanına sahiptir. Bağlantılı ürünlerLost vap..
150,00₺
Marka: Lost Vape Model: Orion Q Pro Kartuş
Lost Vape tarafından sunulan Orion Q-Pro Pod Kartuş Setini sunar. Aksesuarlar Lost Vape Orion Q-Pro ile uyumludur. Bu paket, iki yedek coilli tek bir yedek kartuş içerir. Bu set, Q-Pro bölmesini kıran veya kaybeden kullanıcılar için tasarlanmıştır ve hızlı bir çözünürlük için iki yedek coil sağlar.L..
125,00₺
Marka: Lost Vape Model: orionqkartus
Lost vape orion Q kartuş ( 2 adet )Lost Vape Orion Q ve Lost Vape Orion Q Pro ile uyumludur1.0 Ohm KTR Orion Kartuş - KanthalMTL Delrin Widebore DriptipHava Akımı Kontrolü Driptip: Doğrudan Akciğer ve Ağızdan AkciğereOrganik pamukKutu İçeriği 2 adet Kanthal 1 ohm kartuş..
125,00₺
Marka: Lost Vape Model: orion-plus-kartus
Lost Vape Orion PLUS KartuşLost Vape Orion PLUS Yedek Kartuşları, dişli üst dolum sistemi, çeşitli dişli bobin seçenekleri ve MTL veya DTL Stil çekişi sunan seçilebilir bir çift hava akışı kontrol sisteminden oluşan bir dizi boş 2 mL plastik kapsüldür. Bir kartuş ve iki coil paketinde gelir.Not: Los..
125,00₺
Marka: Lost Vape Model: Lostvape-Orion-Plus-Coil
Lost Vape Orion Plus yedek coilleri, Lost Vape Orion Plus Pod Sistemi ile uyumludur.Bağlantılı ürünlerLost vape orion q proLost vape orion plus dnaOrion Plus Yedek Coil Serisi 0.25 ohm Mesh Coil Single Mesh Ciğer çekimi ( DL ) Standart Likit Maksimum Güç: 13w to 22w - 0.5 ohm Regular Coil Kanthal Si..
150,00₺
Marka: Lost Vape Model: lostvapekartus
Lost Vape Orion DNA go yedek Pod Kartuşları en iyi performans için tasarlanmış 3 mL doldurulabilir kartuş ile AFC driptip ve iki tip coil: 0.25 ohm SS316L (buhar odaklı) ve 0.5 ohm SS316L (lezzet odaklı) ile birlikte sunulmaktadır. İki (2) kartuş bir pakette vardır.Pod cihazı incelemek için:Lost Vap..
130,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)