Menu
SEPETİM

Atomizer

Wotofo Lush Plus Rda Wotofo Lush Plus Rda
Yeni Stokta yok
Model: lushplus
Lush Plus rda, Coil altı hava akışı ile kademeli iki direkli güverte ile 24 mm'lik bir RDA'dır.Özellikleri:Paslanmaz çelik 304 yapıÇift bobin kademeli 2 direkli güverteLezzet ve buhar için bobin altı hava akışı24 mm çapAlmanya'da yapılan Peek izolatör24 k altın kaplama kontakBoyutlar:24 mm çap23,7 m..
150,00₺
Model: aromamizer
Steam Crave by Aromamizer RDTA, bir çift dikey direkli tasarım, benzersiz alt sıvı beslemesi ve türbülanslı bulut üretimi için açık ısıtma odasına sahip bir tank sistemi içinde yenilikçi bir yeniden yapılandırılabilir damlama performansına sahip çok işlevli bir atomizerdir. Aromamizer, daha kişisell..
260,00₺
Model: OFRF-GEAR-RTA
OFRF Gear 24mm RTA (Rebuildable Tank Atomizer), kompakt bir tasarıma ve basitçe tasarlanmış post yapı güvertesine sahip zarif bir şekilde tasarlanmış rebuildable tank atomizerdir. OFRF Gear RTA, tek coil yapıları kullanmak üzere tasarlanmıştır ve dört üste monte edilmiş düz başlı vidalı terminalleri..
220,00₺
Marka: Hellvape Model: hellvapedroprda
DROP DEAD RDAHellVape DROP DEAD RDA, Dead Rabbit ve DROP RDA'nın tasarımlarına dayanarak yeniden inşa edilebilir bir başyapıt yaratmak için Vapin 'Heathen ve The The Vapor Chronicles ile yapılan epik bir işbirliği. DROP DEAD RDA, HellVape'in tanıdığı yüksek seviye tasarım öğeleriyle dayanıklı Paslan..
220,00₺
Marka: Geekvape Model: zeusx
Geek vape Zeus X RTAGeek vape Zeus X RTA meraklıları için özel olarak tasarlanmış Zeus serisinin son baskısıdır. Kapsamlı bir yenileme ile dünya çapında Zeus meraklıları tarafında yüzlerce öneri ve geri bildirimler dayalı yenileme yapılmıştır.Geek VAPE tarafından Zeus X RTA dinamik, sızdırmaz üst ha..
320,00₺
Model: zeussubohm
Geekvape Zeus Subohm TankGeekvape Zeus Subohm Tank, hazır coilli sistem ile orijinal Zeus'tan miras kalan 5 ml likit kapasitesi ile sızdırmaz özelliğe sahiptir. GV mesh coili ile daha saf bir lezzet ve büyük buhar oluşturan yenilikçi bir hızlı değişim önceden oluşturulmuş coil sistemi ile birlikte g..
240,00₺
Marka: Geekvape Model: zeussingle
Geekvape Zeus RTA Single CoilMaksimum 4 ml'lik likit kapasiteye kadar imkan verirken, üst kapak yeniden doldurmak için kolayca çıkarılır ve sırasıyla 510 ve 810 damlama ipucunu barındırır.Bununla birlikte, bu tankı gerçekten ayıran dinamik, 3D hava akımı sistemidir. En iyi hava akımı kontrolünü kull..
190,00₺
Marka: Geekvape Model: creedrta
Orjinal ürünGeek Vape Creed 25mm RTA, değiştirilebilir bir hava akımı sistemi, geniş iki direkli yapı güvertesi ve etkileyici bir 6.5mL maksimum likit kapasitesine sahip yeniden inşa edilebilir alanda devrim niteliğinde bir tasarımdır.Geek Vape Creed 25mm RTA Özellikleri:25mm Çap4.5mL Standart likit..
220,00₺
Marka: Geekvape Model: Blitzen
GeeKVape Blitzen RTA AtomizerBlitzen, maksimum buhar üretimi elde etmek için tasarlanmış 24mm'lik bir RTA'dır.sızdırmaz şekilde üstün bir lezzet sağlarken pürüzsüz yapısı ileçok daha kolay bir bobin yapısına izin verir ve rahatça bağlanabilmesi için tabana bağlanıryapı güvertesine erişim. Maksimum b..
220,00₺
Marka: Exvape Model: expromizerv4
eXpromizer V4 mtl atomizerExvape firması tarafından üretilen yeni nesil Mtl (Sigara İçimi) atomizeri3 farklı renk seçeneği..
240,00₺
Model: siren224
Digiflavor Siren 2 24mm 4,5mlSiren, özel olarak MTL için (ağız-akciğer) vaping için yapılan bir GTA olup, daha yakın sigara içme purolarına ve konvansiyonel sigaralara duyulan sevinç. Şiddetle tavsiye edilenlerden biri olarak. Siren, vaping topluluğu tarafından üretilen en iyi MTL atomizörlerine yük..
240,00₺
Model: dropsolorda
Digiflavor ve The The Vapor Chronicles'ın DROP SOLO 22mm RDA'sı, çok yönlü başarılı DROP RDA'nın, yatay multi-airslot yan hava akımı kontrolüne sahip benzersiz bir tek bobini destekli daha küçük bir 22mm çerçeveye sahip takip takipçisidir. DROP SOLO RDA, iki opsiyonel çerçeve yapısına sahip tek bobi..
190,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)